WHITE CITY HOTELS DENEYİMİ


Eğlence, wellnes-bakım ve mükemmel tatlar deneyimleyeceğiniz, akdenizin kalbi Alanya'da 5 yıldızlı butik bir tatil keyfi. Tatilinizin tadını White City tecrübesi ve konforuyla yaşamaya hazır olun. Yüksek kalite standartlarında tatili uygun fiyatlarda yaşama deneyimi , White City deneyimi sizi bekliyor..

♡ %10 İNDİRİM FIRSATIEN IYI FIYAT GARANTISI

ODALAR

Odalarımız, misafirlerimiz için bir tatilde ihtiyaç duyulacak tüm donanıma sahiptir. White City Resort Otelde bulunan 205 oda, siz ve sevdikleriniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Özel atmosferi ve harika mimarisiyle tatilinizi unutulmaz kılmayı amaçlayan otelimizde modern mobilya tasarımı, gün ışığını dilediğinizce içeri alabilen büyük pencereleri ve zamanı unutturucak bir ambiyans sizleri bekliyor.

Standart Oda / Kara Manzaralı

Standart odalarımız rahatınız düşünülerek özelllikle modern dizayn edilmiş, özel atmosferi ve harika iç mimarisiyle tatilinizi unutulmaz kılmak için tasarlanmıştır.

REZERVASYON YAPIN

Deluxe Oda / Deniz Manzaralı

Deniz manzaralı Deluxe odalarımız müşterilerimiz için özel olarak dizayn edilmiş, özel atmosferi ve modern iç mimarisiyle tatilinizi unutulmaz kılmak için tasarlanmıştır.

REZERVASYON YAPIN

Tüm Odalara Gözatın

Deluxe Oda / Deniz Manzaralı

Deniz manzaralı Deluxe odalarımız müşterilerimiz için özel olarak dizayn edilmiş, özel atmosferi ve modern içmimarisiyle tatilinizi unutulmaz kılmak için tasarlanmıştır.

REZERVASYON YAPIN
WEB SiTEMiZiN AYRICAKLIKLI FiYATLARINI GÖRÜN

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR


KAYIT OLUN KAMPANYALAR MAİL OLARAK GELSİN!

SAHİL & HAVUZ


Eğlence ve heyecan severlere.

White City Resort Hotel, açık ve kapalı yüzme havuzları, kendi özel sahili ve iskelesiyle beklentilerinizin de ötesinde.


PREMIUM BİR TATİL DENEYİMİ

Akdenizde mavi ve yeşilin muhteşem tonlarıyla bütünleştiği, unutamayacağınız bir tatile hazır olun.

White City Resort Hotel, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş konforuyla ağırlamak için sizleri bekliyor.

BROŞÜR İNDİRİN

HAKKIMIZDA


White City Resort Hotel

Türkler Mah. Yılmaz Sokak

No:22 07407

Alanya ANTALYA / TÜRKİYE


T. 444 36 32

F. +90 242 517 30 78

M. info@whitecityresort.com

KEŞFET


REZERVASYON


Websitemiz üzerinden rezervasyonunuzu tamamlayın. Rezervasyon yaptıktan sonra 24 saat için aynı oda, pansiyon tipi ve rezervasyon tarihleri için daha düşük bir fiyat bulmanız ve bunu en iyi fiyat garantisi formu doldurarak bize bildirmeniz durumunda websitemiz üzerinden yaptığınız rezervasyon için fiyatı eşitliyor ve buna ek olarak, %10 indirim veriyoruz.

REZERVASYON YAPIN